Par mums

Kopš 1999. gada mēs palīdzam tikt galā ar dažādiem transportlīdzekļu stiklu bojājumiem. Mēs to paveicam gan iespēju robežās remontējot, gan uzstādot jaunus stiklus. Šāda specializācija ļauj mums nodrošināt augstu kvalitāti un ātru spēkrata gatavību satiksmei.

Mūsu komandas darbu kvalitāti apliecina uzlīme uz vējstikla. Šī uzlīme ir atbildība par darba un materiālu kvalitāti 3 gadu garumā.

Kopš 1999. gada mēs palīdzam tikt galā ar dažādiem auto stiklu bojājumiem. Mēs to darām, labojot un uzstādot jaunus logus pēc iespējas vairāk. Šī specializācija ļauj mums nodrošināt kvalitatīvu un ātru transportlīdzekļu gatavību satiksmei.

Mūsu komandas darbu apliecina stikla uzlīme. Šī uzlīme ir atbildība par darba un materiālu kvalitāti 3 gadu garumā.

Mēs esam rūpīgi izvēlējušies piegādātājus, kuru produkcija atbilst oriģinālo detaļu ražotāju (OEM) kvalitātes prasībām. Kopš 2000. gada mēs esam sadarbojušies ar Pilkington (NSG Group), pasaulē lielāko automobiļu stikla ražotāju, kas nodrošina aptuveni trešdaļu pasaules automobiļu ražošanas. 2002. gadā mēs esam ieguvuši Pilkington Team Partner statusu šajā sadarbībā.

Pašlaik mēs uzstādām plaša spektra OEM kvalitātes automobiļu stiklu, ko ražo AGC Automotive, Guardian Automotive, Pilkington un Saint-Gobain Sekurit.

Taupīgākam autobraucējam mums ir labi piedāvājumi ar FYG Fuyao Glass un XYG Xinyi Glass produktiem.

Mēs piedāvājam plašu priekšējo, sānu un aizmugurējo stiklu izvēli autobusiem, automašīnām un kravas automašīnām. Daudzus gadus mēs esam izvēlējušies SIKA kā līmes materiālu piegādātāju. Darbā mēs galvenokārt izmantojam Pilkington, Saint-Gobain Sekurit un Equalizer Professional Glazer Instruments.

Vēsturiski SIA “autostikli.lv” tika dibināts 1999.gadā ar nosaukumu Auto Stiklu Centrs®. No 2007. gada beigām zīmola nosaukums tika mainīts uz autostikli.lv SIA.