Izvēlne

Par mums

Kopš 1999. gada mēs palīdzam tikt galā ar dažādiem auto stiklu bojājumiem. To mēs paveicam gan iespēju robežās remontējot, gan uzstādot jaunus stiklus. Šāda specializācija ļauj mums nodrošināt augstu kvalitāti un ātru spēkrata gatavību satiksmei.

Mūsu komandas paveikto darbu apliecina uzlīme uz stikla. Šī uzlīme apliecina atbildību, ko mēs uzņemamies par darba un materiālu kvalitāti uz 3 gadiem.

web-lenta_smaller

Mēs rūpīgi esam izvēlējušies piegādātājus, kas atbilst oriģinālo detaļu ražotāju (OEM) kvalitātes prasībām . Sākot ar 2000.gadu, mēs sadarbojamies ar pasaules lielāko stikla koncernu Pilkington (NSG Group), kas komplektē apmēram trešdaļu pasaulē izgatavojamo automobiļu. Šai sadarbībā mēs 2002. gadā ieguvām Pilkington Team Partner statusu.

Piedāvājam plašu priekšējo, sānu un aizmugures stiklu izvēli autobusiem, vieglajām un kravas automašīnām. Par ķīmisko materiālu piegādātāju jau vairākus gadus esam izvēlējušies Sika. Darbā galvenokārt izmantojam Pilkington, Saint-Gobain Sekurit un Equalizer profesionālos stiklinieku instrumentus.
Vēsture: SIA „autostikli.lv” dibināta 1999.gadā ar nosaukumu Auto Stiklu Centrs ®. No 2007. gada nogales firmas nosaukums mainīts uz autostikli.lv SIA

asc-mazs